banner
Facebook

Plavecký areál za Lužánkami, Sportovní 4, 602 00 Brno

Zaměřujeme se na výuku jednotlivých plaveckých stylů. Nejde nám o výchovu závodních plavců. Naším cílem je probudit v dětech lásku k pohybu. Jednou ročně (vždy na jaře) se účastníme plaveckých závodů v Praze.

 

plavací dny:    pátek 18h - 19h

 

PLAVÁNÍ JE DOČASNĚ POZASTAVENO.

            

Do šaten vstupujeme společně 10 minut před začátkem tréninku. Kdo přichází později, stačí nahlásit paní šatnářce, že jde na trénink plaveckého klubu Slůně, a bude bez problémů vpuštěn. Od paní šatnářky obdržíme čip od skříňky a přes turniket vstupujeme do šatny.

Děti se převlečou do plavek a odcházejí individuálně na bazén. S sebou si vezmou čepičku, brýle, ručník, mýdlo, na nohy "žabky" a čip od skříňky.

Začínáme rozcvičkou na suchu. Plavecký trénink probíhá v dráze (plaveme na šířku). Děti jsou dle výkonnosti rozděleny do tří skupin. Respektujeme povahové odlišnosti dětí a ony respektují daná pravidla.

Na konci tréninku jdou děti do whirpool bazénu a po té odchází do šaten, kde se samostatně sprchují, suší vlasy, oblékají a odchází domů.

Doporučujeme plaveckou čepičku (nejlépe silikonovou) a plavecké brýle.

 

cena:

1. pololetí 2020/2021    3.150Kč

 

číslo účtu je 27-9595550247/0100

VS neuvádíte

do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte a Lužánky

... kurzovné můžete uhradit i ve vestibulu před začátkem tréninku

 

Máte-li zájem s námi plavat, napište nám e-mail klubslune@seznam.cz nebo volejte 774 48 18 80. Neprobíhají žádné zápisy, můžete nás kontaktovat kdykoliv!!!

LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ PLAVÁNÍ

19. - 23.7. 2021

 

HLEDÁME MILOU INSTRUKTORKU DĚTSKÉHO PLAVÁNÍ S PRAXÍ NA BAZÉN ZA LUŽÁNKAMI 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE 774 48 18 80